POZOR od 15.5.2018 nás najdete na nové adrese: Hradčanská Office Centre, Milady Horákové 116/109, budova A (hned u východu z metra A Hradčanská), 7.patro.

Izraelský poklad Mrtvé moře

Mrtvé moře je jeden z pokladů Izraele. Málokdo ví, že se jedná o jezero, které se rozkládá mezi Izraelem na západě a Jordánskem na východěJedinečně slané jezero, které je vyhledávané díky svým léčivým účinkům, je stále častějším cílem turistů. Je to nejníže položené odkryté místo na zemském povrchu, nachází se 417 metrů pod hladinou moře.

IMG_5754

Mrtvému moři se říká také Slané moře. Se salinitou 33,7% se řadí mezi nejslanější na světě. Má dokonce i své vlastní jedinečné klima, které produkuje o 15% více kyslíku, než je obvyklé.

DSC_0456

Složení vody v Mrtvém moři je považováno za skutečný přírodní zázrak a mnoho dermatologů ho uznává za jeden z nejlepších přírodních léčivých zdrojů.

IMG_6016

Tajemství jezera spočívá v nejvyšší koncentraci léčivých solí a minerálů na světě 31,5%. Z 21 základních minerálů, které se ve vodě nacházejí, je 12 opravdu jedinečných a nachází se pouze v Mrtvém moři, které se tak stává vynikajícím zdrojem životně důležitých minerálních látek.

DSC_0463

Výrobky z Mrtvého moře jsou proto obohaceny o kyslík, síru, hořčík, vápník, sodík a draslík. V žádných jiných kosmetických přípravcích nenajdete tyto minerály a soli pohromadě.

DSC_0461

Na dně jezera a na jeho pobřeží se nachází minerální černé bahno, které se vyznačuje blahodárnými a terapeutickými účinky na pokožku a stimuluje krevní oběh.

20180303_105531

Kombinace bahna, soli a slunce v oblasti Mrtvého moře je obzvláště úspěšná při ošetření závažných kožních a jiných onemocnění, jako je lupénka, zánět kloubů (revma), atopický ekzém, akné, alergie, seboroická dermatitida (chronická lupivost a svědění pokožky), nadměrné pocení, opary, kožní plísně, svědění kůže, bradavice, svrab a astma.

Toužíte se k Mrtvému moři podívat? Koukněte se na naše video a nalaďte se :).

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.