SLOŽENÍ KOSMETIKY

Složením kosmetiky se zabýváme od té doby, co jsme se stali výhradním dovozcem Kosmetiky HB do České republiky. Na trhu je obrovská spousta různé kosmetiky a je těžké se vyznat v tom, jaká kosmetika je pro mě vhodná a co všechno obsahuje.

Zjistili jsme, že mnoho našich zákaznic vůbec neví, jak se ve složení kosmetiky vyznat a pokud chtějí přírodní kosmetiku, neví, co mají na výrobku hledat. Zde Vám uvedeme základní informace o složení výrobků.

Naše výrobky obsahují také 100% přírodní řadu. Na našich stránkách ji najdete na horní liště v kategorii 100% přírodní. Mezi těmito výrobky naleznete rakytníkové mýdlo, avokádové mýdlo, sůl z mrtvého moře, krém na lupénku, máslo na popraskané paty s měsíčkem, aromatické máslo na bolest nebo léčivé bylinkové mýdlo

Naše výrobky neobsahují parabeny ani ropu. Všechny obsahují minerály z Mrtvého moře, sůl, bahno nebo vodu z Mrtvého moře. A poté také velké množství aromatických olejů. Obsahují také výtažky z bylin a vitamíny.

Jelikož si myslíme, že by měl zákazník vědět, co si přesně kupuje, přepsali jsme složení všech výrobků na náš eshop. Složení je uvedeno vždy pod popiskem výrobku.

Kosmetika z Mrtveho more HB slozeni vyrobku

Pokud si nebudete nějakou složkou jisti, můžete si ji vyhledat v encyklopedii na stránkách BiOOO.cz

Kosmetika z Mrtveho more HB biooo

 

 

KDE NA VÝROBKU NAJDU JEHO SLOŽENÍ?

Složení se nachází většinou na zadní straně výrobků a začíná slovem Ingredients – anglicky „složení“ (přísady).

Složení je napsáno podle tzv. INCI, což je mezinárodní nomenklatura kosmetických přísad. Je to systém názvů složek, které jsou vytvořeny na základě vědeckého názvosloví a latinských a anglických slov. Firmy jsou povinny na výrobcích uvádět přesné informace o kosmetickém výrobku právě podle názvosloví INCI v sekci Ingredients.

POZOR tedy: Mnoho zákazníků věří tomu, co výrobci či prodejci uvádějí na české etiketě. Je to pouze popisek, na který si výrobce či distributor může napsat CO CHCE.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.