KOUZELNÉ SLOŽENÍ

V kosmetice se používá mnoho složek, které jsou pro pleť důležité. Pojďme si popsat složky, které najdete v Kosmetice HB.

Retinol 

Původně se retinol využíval převážně při léčbě akné. Retinol působí jako silný antioxidant, pomáhá rychle odstraňovat odumřelé kožní buňky a podpořit tvorbu kolagenových vláken.

izraelsky zazrak Kosmetika HB

PRODUKTY S RETINOVEM NAJDETE ZDE


Kyselina hyaluronová

Má schopnost na sebe vázat vodu a tím mnohem déle a efektivně hydratuje pleť. Hydratace je do pleti dodávána postupně a déle. Hydratace je základním krokem při prevenci a vyhlazení vrásek.

PRODUKTY S KYSELINOU HYALURONOVOU NAJDETE ZDE


Kaviár jiker jeseterů nebo lososů

Pomáhá zpomalovat známky stárnutí a vyhlazuje pokožku.

PRODUKTY S KAVIÁREM NAJDETE ZDE


Zlato

Produkty obsahující zlato jsou opravdu luxusní péčí. Zlato zvyšuje účinnost jednotlivých složek na pokožku a mají vliv i na vrásky. Díky němu je  pleť viditelně pevnější, svěží a vypnutá.

Hydrogelová oční maska s 24K zlatem Kosmetika HB

PRODUKTY SE ZLATEM NAJDETE ZDE


Kolagen

Tato složka intenzivně vyplňuje vrásky, které mohou být i hlubší. Pleť sama o sobě kolagen produkuje, ale s přibývajícím věkem se množství kolagenu v pleti zmenšuje, proto je potřeba ho do pleti dodat v kosmetických produktech. Kolagen by měl přijít pouze na pleť, které je vrásčitá. Pokud používáte kolagen předčasně, tak pleť zlenivý a zmírni produkci vlastního kolagenu (ostatně jako všechny složky na vrásky).

PRODUKTY S KOLAGENEM NAJDETE ZDE


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.