Hodnocení obchodu

5,0 1177 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1161x
4
12x
3
2x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora | 31.8.2013
+ rychlost,přehlednost,kvalita
- žádné

kvalitní firma,výborné jednání
Avatar autora | 29.8.2013
- Jedinou nevýhodou podle mne je nemožnost výběru způsobu dopravy - posílat krabičku mýdla přes dopravní společnost za 100 Kč mi připadá zbytečné, stačil by balíček přes Českou poštu.

Avatar autora (Administrátor) 25.9.2022
Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši reakci. Co se týče dopravy, snažíme se zákazníkům vždy vyjít vstříc a proto na našich stránkách vůbec neplatíte poplatek za dobírku, za který si jak dopravní společnosti, tak Česká pošta účtuje cca 30-40 Kč navíc. Pokud bychom mýdlo posílali jako Balík do ruky na dobírku přes Českou poštu, vyšlo by nás poštovné více než 100 Kč - kvůli už zmíněné dobírce a službe Balík do ruky (doručení do druhého dne). Systém navíc není schopný odhadnout, jestli si objednáváte pouze jedno malé mýdlo nebo třeba jeden sprchový krém, který má skoro litr a je těžký. Proto, i kdybychom na stránky uvedli možnost zaslat Českou poštou, stále bychom museli účtovat 100 Kč poštovné. Vaši námitku samozřejmě velmi dobře chápeme (taky si objednáváme různé věci přes internet a drahé poštovné (zvláště u velmi malých výrobků) nás štve :)). Proto navrhujeme: pokud si příště objednáte něco malého - pouze mýdlo - zajdeme na poštu a zkusíme výrobek poslat co nejlevněji. Z naší zkušenosti se jako nejlevnější jeví klasický doporučený balíček, ale doručení pošta garantuje do tří až pěti dnů. Problém je také v tom, že obálka, která má více než 2 cm na výšku je už považována za balík, takže je mnohem dražší. Mýdlo má bohužel na výšku více než 2 cm. Věřte nám, zkoušeli jsme už mnoho možností a není to tak jednoduché, jak se zdá. Řešení: Příště nám, prosíme, zavolejte nebo pošlete email a vymyslíme spolu nejlevnější možnost dopravy :). Systém opravdu není schopný rozeznat, jestli si objednáváte jeden výrobek, který je malinký anebo velký - zde musí nastoupit lidský faktor. A proto jsme tady pro Vás a velmi rádi Vám vyhovíme :). Volejte kdykoli na číslo: 702 062 455 anebo pište na email: info@kosmetikahb.cz Děkujeme za Váš zájem o naši kosmetiku!
Avatar autora | 23.8.2013
+ Zboží,které obchod nabízí nikde jinde nekoupím. Kosmetiku jsem si před lety koupila přímo v prodejně kde ji vyrábí v Izraeli a od té doby se nedala v Čechách koupit až teď v tomto obchodě.
- Žádné

Super, kvalitní zboží za rozumnou cenu přímo od mrtvého moře, které se nedá jinde koupit mám doma během jednoho dne od objednávky.
Avatar autora (Administrátor) 25.9.2022
Dobrý den, jsme velmi rádi, že jste s našimi službami a výrobky spokojená. Děkujeme :)

Stránka 60 z 60 , položek celkem: 1183