Milí zákazníci, abychom se navzájem chránili a eliminovali šíření viru, je výdejní místo na Hradčanské zavřeno. E-shop stále funguje a vše vyřizujeme z home office :). Nově jsme nastavili dopravu ZDARMA od 800 Kč, abyste si balíček mohli objednat až k Vám domů kurýrem DPD.

eBook Jak správně používat kosmetiku - stažení a poděkování

Moc Vám děkujeme,že jste si stáhli náš eBook. Právě putuje za Vámi.

Najdete jej za chvíli v emailu, který Vám odesíláme z adresy info@kosmetikahb.cz. Může trvat i 15 minut, než Vám email dorazí do schránky. Pokud Vám nepřišel, zkontrolujte složku HROMADNÉ nebo SPAM, někdy se stává, že naše emaily končí tam. Jestliže tady email najdete, bude stačit, když ho přesunete do složky DORUČENÉ.

Nebo si jej můžete  >>>STÁHNOUT ZDE<<<

Doufáme, že Vám tento eBook přinese zajímavé informace, které budete moci použít v praxi. Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jestli se Vám líbil a jestli jste se dozvěděli něco nového :-).

Stáhnutím eBooku se stáváte členem našeho VIP klubu.

Jednou za čas Vám pošleme trochu inspirace a zajímavostí z našeho osobního a podnikatelského života. Z VIP klubu se můžete jednoduše odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každého emailu. Věříme, že Vás budou naše příspěvky motivovat a inspirovat. 

my dve (1)
            Petra                 Míša                           
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.