POZOR od 15.5.2018 nás najdete na nové adrese: Hradčanská Office Centre, Milady Horákové 116/109, budova A (hned u východu z metra A Hradčanská), 7.patro.

Vánoce v Izraeli

Milí zákazníci,

Rok se s rokem sešel a my máme před sebou znovu nejkrásnější období v roce. Pro mou rodinu budou tyto Vánoce velmi netradiční. Prožijeme je v nejjižnějším městě Izraele na pobřeží Rudého moře v Eilatu. Pouhé čtyři hodiny jízdy autem od Betléma, ve kterém se narodil Ježíš. Je to poprvé, co nebudeme na Vánoce doma…

12017890_ml

Rok 2017 byl nejtěžším a nejintenzivnějším rokem mého prozatímního života.

Můj milovaný tatínek odešel z tohoto světa po velmi těžké nemoci. O několik měsíců později přišla další rána. Přišla jsem o své vytoužené druhé dítě v prenatálním období. 

Když píšu tyto řádky, mám oči zalité slzami. Slzami velmi hluboké bolesti, ale také pokory a vděčnosti za to, kolik věcí jsem si za tento rok mohla uvědomit a kolik věcí jsem se naučila.

Jedno trápení může prospět více než tisíc radostí aneb všechno zlé je k něčemu dobré.

Díky všem těmto událostem jsem se posunula v mnoha oblastech - jako žena, maminka, manželka, podnikatelka. Byly to bolestné lekce, ale velmi důležité. Tento rok jsem prožila také mnoho nádherných a velmi hlubokých zážitků. Jsem vděčna za každý den svého života. Děkuji za každou minutu. 

Foto 159 pro web

Milí zákazníci, děkuji Vám za to, že si kupujete naši kosmetiku. Díky Vám jsem mohla zapomenout na své trápení a radovat se z toho, že má firma přináší užitek a potěšení ostatním.

V Eilatu je v prosinci v průměru 20 stupňů. Jsou tam nádherné pláže. Ve vodě jsou korálové útesy, plave tam plno barevných rybiček a jednou za čas můžete zahlédnout také delfína. Město obklopuje Negevská poušť. Vánoce v teple si zatím nedokážu představit, ale bude to asi hodně autentické. Když se Ježíš narodil v Betlémě, tak venku určitě nesněžilo. :-) 

Přeji Vám krásné a požehnané Vánoce prožité s Vašimi nejbližšími.

Přeji Vám, abyste prožili každý den tak, jako by byl Váš poslední.

Přeji Vám, abyste uměli rychle odpouštět.

Přeji Vám, abyste milovali a byli milováni.

P.S.: Budu se snažit hodně fotit, abyste se do Izraele mohli podívat se mnou. Fotky a možná také videa dám v nejbližších dnech na náš Facebook

Petra Uzan

ředitelka Kosmetiky HB z Mrtvého moře

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.