SMÍŠENÁ PLEŤ

Smíšená pleť je, jak název napovídá, kombinací více typů pleti.  Vyznačuje se mastnou pletí v T-zóně, mnohdy i s rozšířenými póry, ale normální až suchou pletí pod očima a na tvářích. Problém se smíšenou pletí lze řešit dvěma různými způsoby. Můžeme buď ošetřovat obě odlišné zóny zvlášť – na mastnější partie aplikujeme přípravky absorbující maz a na sušší místa hydratační krém. Druhou možností je používat kosmetiku určenou přímo na smíšenou pleť.
 

Vyhněte se:

Agresivním přípravkům na T – zónu, peelingovým přípravkům, přípravkům s obsahem alkoholu.


Opatřete se:

Pleťové maskynoční krémy, denní krémy s UV filtrem.


Kosmetika HB doporučuje:

Multiaktivní denní krém s kyselinou hyaluronovou a extraktem z kaviáru vyživuje a vyhlazuje pokožku. Díky němu bude Vaše pleť jemná a hebká na dotek. Kyselina hyaluronová udržuje pleť hydratovanou a vypnutou.
Bahenní pleťový peeling je speciálně určen ke každodennímu čištění pleti. Efektivně odstraňuje zbytky makeupumastnotu a špínu. Jemná zrníčka peelingu odstraňují odumřelé kožní buňky. 
Detoxikační magnetická jednorázová maska hloubkově čistí póryodstraňuje mrtvé buňky, a poskytuje pleti hladký a hebký vzhled.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.