Novinky letošního léta

S novou objednávkou z Izraele přišlo i pár novinek, na které jsme se v kanceláři už moc těšily :). Vždy se snažíme do každé objednávky přidat nějaké novinky, které se nám zalíbí. Jaké novinky to jsou tentokrát?


Tělový krém s kokosovým olejem

Kosmetika HB z Mrtvého moře kokosový tělový krém

Tenhle tělový krém jsme si opravdu zamilovaly. Milujeme vůni kokosu! Krém je velice příjemný a krásně se na pokožce roztírá. Skvěle hydratuje suchá místa a nezanechává mastný film na pokožce. Pokud chcete, aby Vaše pokožka jemně voněla celý den po kokosu, tak musíte vyzkoušet tento krém :).

Kokosový tělový krém


 Liftingová maska s 24K zlatem

 Kosmetika z Mrtvého moře HB zlatá maska

Další jednorázová přikládací maska je tu. Tato liftingová maska obsahuje 24K zlato, které účinně působí na vrásky a unavenou pleť. Maska pleť projasní, vypne a kyselina hyaluronovová pleť hydratuje. Zlato se přidává do kosmetiky pro luxusnější péči o pleť a pro větší účinnost jednotlivých složek. Současně zlato obnovuje buňky a zpomaluje proces stárnutí.

Liftingová maska s 24K zlatem


Slupovací bahenní maska s kyselinou hyaluronovou

Kosmetika z Mrtvého moře HB bahenní slupovací  maska

Na bahenní slupovací masku se nás hodně zákazníků ptalo. Tato maska patří k největším novinkám, které tato kosmetika nabízí. Znáte naši klasickou bahenní masku pro citlivou pleť? Složením jsou si tyto masky velice podobné. Naše nová slupovací maska dokáže odstranit hluboké černé tečky, odumřelé buňky, usazenou nečistotu v pokožce a současně hloubkově čistit. Všechny tyto nečistoty na sebe naváže a Vy je pak jen sloupnete spolu s maskou. Maska obsahuje i kyselinu hyaluronovou, díky které bude pleť hydratovaná a výtažky z okurky pro zklidnění. Pleť bude po masce svěží a čistá.

Slupovací bahenní maska


Zesvětlující pleťové mýdlo

Kosmetika z Mrtvého moře HB zesvětlující mýdlo

Pigmentové skvrny jsou někdy velkým trápení. V této objednávce jsme objednaly toto speciální zesvětlující mýdlo, které je určeno právě na pigmentové a kožní skvrny, které vznikají stresem, hormony a životním prostředím. Unikátní složení tohoto mýdla pomáhá pigmentové skvrny zesvětlovat. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, čistí pleť a podporuje vstřebávání pleťového krému do pokožky.

Zesvětlující pleťové mýdlo