NOVINKY KOSMETIKY HB

Konečně tu pro vás máme další novinky z naší kosmetiky. Jaké to jsou? 


Izraelský zázrak

izraelsky zazrak Kosmetika HB

MÁME VLASTNÍ PLEŤOVÝ KRÉM! Poprvé přicházíme s vlastním produktem. Konečně Vám můžeme představit náš Luxusní pleťový krém, který byl vytvořen předním izraelským chemikem. Tento krém míchá pro svoji manželku a dává do něj jen ty nejlepší přísady. Když jsme manželku viděli, tak jsme si řekly WOW.

Krém mimo jiné obsahuje retinol, který je považován za přírodní zázrak a jedná se o jeden z nejúčinnějších prostředků v boji proti vráskám a stárnutí pokožky. Má také skvělé účinky na akné.

Tento krém jsme okamžitě vyprodali, ale nebojte se. Už teď se krémy míchají a doufáme, že budou koncem května naskladněny :).

VÍCE INFORMACÍ O KRÉMU ZDE


Hydrogelová oční maska s 24K zlatem

Hydrogelová oční maska s 24K zlatem Kosmetika HB

Gelová maska zjemňuje, zpevňuje a osvěžuje pokožku v oblasti očí. Zároveň snižuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Maska obsahuje například kyselinu hyaluronovou, extrakt z okurky, kofein a zlato. Proč zlato? Zlato zvyšuje účinnost jednotlivých složek na pokožku. Co víc své pleti dopřát než tuto luxusní zlatou kůru.

MASKU KOUPÍTE ZDE


Šampon rozmarýn a kopřiva 780ml

sampon proti lupum Kosmetika HB

Šampon Rozmarýn kopřiva jste u nás určitě viděli v balení 400ml. Nově k němu přibyl tento větší brácha i s praktickou pumpičkou. Toto větší balení 780ml jsme objednali na prosbu naší zákaznice, která si ho velice pochvalovala.

Obsahuje aloe vera pro zklidnění pokožky hlavy a zmírnění svědění. Výtažky z kopřivy a rozmarýnu, které jsou velmi účinné v boji proti lupům a jejich opakovanému výskytu. Pokud vás trápí lupy a svědí pokožka hlavy, tak je tento šampon přesně pro vás.

ŠAMPON KOUPÍTE ZDE


KONDICIONER S KERATINEM

keratinovy kondicioner Kosmetika HB

Na našem e-shopu se nově objevil i tento Kondicioner s keratinem. Kondicioner pomáhá vlasy rozčesat a zároveň jim dodává vyživu. Výrobky s keratinem jsou vhodnou péčí před roztřepenými konečky a hlavně se doporučují, pokud vlasy žehlíte či fénujete

KONDICIONER KOUPITE ZDE