POZOR od 15.5.2018 nás najdete na nové adrese: Hradčanská Office Centre, Milady Horákové 116/109, budova A (hned u východu z metra A Hradčanská), 7.patro.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VÝROBKY ZA ROK 2017

Každoročně si děláme přehled nejprodávanějších výrobků minulého roku. Zajímá nás, které výrobky máte nejradši a také víme, čeho máme objednávat více. Proto jsme si pro Vás připravili přehlídku našich TOP 7 výrobků za rok 2017 a jejich nejhezčí recenze, které jste nám poslali :).

1.BAHENNÍ ŠAMPON

Každý, kdo někdy použil bahenní šampon, už ho nedal z koupelny pryč. Jeho účinky jsou až kouzelné a vůně nepopsatelná. 

          FINAL výrobky 2017


2.RAKYTNÍKOVÉ MÝDLO

Rakytníkové mýdlo je takový všelék. Pomáhá na problémyekzémy, mykózouy, akné,.... Pro jeho zázračné přírodní složení dostalo i ocenění Modrá planeta, mít ho doma v koupelně se opravdu vyplatí!

 

               228- výrobky 2017


3.BAHENNÍ MÝDLO

Bahenní mýdlo je nezbytný pomocník pro čistou pleť bez pupínků, oparů a akné. Jeho pravidelné používání dělá pleť krásnější a den krásnější. 

                   224- výrobky 2017


4. RAKYTNÍKOVÝ PROTISTÁRNOUCÍ PLEŤOVÝ KRÉM

Tento úžasný pleťový krém s výtažky s rakytníku se stal pro většinu našich zákaznic každodenní záležitostí, bez které si nedovedou představit svůj den. Možná to je díky jeho skvělému složení, které zpevňuje, rozjasňuje a oddaluje proces stárnutí.

             102- výrobky 2017   


5. SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON V JEDNOM

Ve Vašich objednávkách nezapomínáte ani na své milované protějšky, hodné syny, šikovné vnoučky a další muže ve svém životě. Často od Vás dostáváme zpětné reakce, že na tento sprchový krém a šampon nedáte dopustit ani Vy, naše milé zákaznice :). 

               328- výrobky 2017


6.LIFTINGOVÉ A ZPEVŇUJÍCÍ HEDVÁBNÉ SÉRUM

Potřebuje tento výrobek nějaký komentář? Naše sérum si zamilovalo tolik z Vás, že nám v kanceláři vždy rychle zmizí. Dovolíme si popsat tento výrobek obvyklými slovy našich zákaznic ,,Jednou jsem ho zkusila a už jsem u něj zůstala."

                 139 - výrobky 2017 


7.ČISTÍCÍ BAHENNÍ MASKA PRO CITLIVOU PLEŤ

V této naší hitparádě nesmí chybět bahenní maska na obličej. Tato maska nám pomáhá zůstat krásné a nedat pupínkům šanci vylézt ven

              134-2- výrobky 2017             


 

Už teď jme zvědavé, co si oblíbíte v tomto roce. Třeba to bude něco z našich novinek, které Vám už brzy představíme. A musíme říct, že se máte na co těšit :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.