POZOR! V termínu 21.-25.6. bude mít náš sklad dovolenou a nebude odesílat objednávky. Všechny objednávky obdržené v tomto týdnu budou odeslány až následující pondělí 28.6.. Poslední den odeslání objednávek je tento pátek 9h ráno.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VÝROBKY ZA ROK 2017

Každoročně si děláme přehled nejprodávanějších výrobků minulého roku. Zajímá nás, které výrobky máte nejradši a také víme, čeho máme objednávat více. Proto jsme si pro Vás připravili přehlídku našich TOP 7 výrobků za rok 2017 a jejich nejhezčí recenze, které jste nám poslali :).

1.BAHENNÍ ŠAMPON

Každý, kdo někdy použil bahenní šampon, už ho nedal z koupelny pryč. Jeho účinky jsou až kouzelné a vůně nepopsatelná. 

          Kosmetika z Mrtvého moře HB Bahenní šampon


2.RAKYTNÍKOVÉ MÝDLO

Rakytníkové mýdlo je takový všelék. Pomáhá na problémyekzémy, mykózou, akné,.... Pro jeho zázračné přírodní složení dostalo i ocenění Modrá planeta, mít ho doma v koupelně se opravdu vyplatí!

 

              Kosmetika z Mrtvého moře HB Rakytníkové mýdlo


3.BAHENNÍ MÝDLO

Bahenní mýdlo je nezbytný pomocník pro čistou pleť bez pupínků, oparů a akné. Jeho pravidelné používání dělá pleť krásnější a den krásnější. 

                  Kosmetika z Mrtvého moře HB Bahenní mýdlo


4. RAKYTNÍKOVÝ PROTISTÁRNOUCÍ PLEŤOVÝ KRÉM

Tento úžasný pleťový krém s výtažky s rakytníku se stal pro většinu našich zákaznic každodenní záležitostí, bez které si nedovedou představit svůj den. Možná to je díky jeho skvělému složení, které zpevňuje, rozjasňuje a oddaluje proces stárnutí.

            Kosmetika z Mrtvého moře HB rakytníkový pleťový krém   


5. SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON V JEDNOM

Ve Vašich objednávkách nezapomínáte ani na své milované protějšky, hodné syny, šikovné vnoučky a další muže ve svém životě. Často od Vás dostáváme zpětné reakce, že na tento sprchový krém a šampon nedáte dopustit ani Vy, naše milé zákaznice :). 

              Kosmetika z Mrtvého moře HB sprchový gel a šampon v jednom


6.LIFTINGOVÉ A ZPEVŇUJÍCÍ HEDVÁBNÉ SÉRUM

Potřebuje tento výrobek nějaký komentář? Naše sérum si zamilovalo tolik z Vás, že nám v kanceláři vždy rychle zmizí. Dovolíme si popsat tento výrobek obvyklými slovy našich zákaznic ,,Jednou jsem ho zkusila a už jsem u něj zůstala."

                Kosmetika z Mrtvého moře HB liftingové a zpevňující hedvábné sérum 


7.ČISTÍCÍ BAHENNÍ MASKA PRO CITLIVOU PLEŤ

V této naší hitparádě nesmí chybět bahenní maska na obličej. Tato maska nám pomáhá zůstat krásné a nedat pupínkům šanci vylézt ven

              Kosmetika z Mrtvého moře HB bahenní maska pro citlivou pleť             


 

Už teď jme zvědavé, co si oblíbíte v tomto roce. Třeba to bude něco z našich novinek, které Vám už brzy představíme. A musíme říct, že se máte na co těšit :)

Zajímá Vás, jak se naše kosmetika začala dovážet do České republiky? Přečtěte si tento článek :).

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.