LEVANDULE V KOSMETICE

Ve složení některých našich kosmetických výrobků můžete najít Esenciální olej z levandule lékařské (Lavandula Angustifolia Lavender Oil). Specifickou, nádhernou vůni levandule si určitě dokážete vybavit, ale víte, jak působí na naše tělo?

Obecně o levandulovém oleji můžeme říct, že má zklidňující a regenerativní účinky. Má schopnost zabránit bolestem hlavy, stresu, snížit tlak, přináší psychickou pohodu a uklidňuje, zároveň ale energizuje a naplní vás dobrou náladou. Pro tento účel doporučujeme koupelsoli z mrtvého moře s vůní levandule.

Luxusní sůl z Mrtvého moře levandule

levandule sul

Rozpusťte jeden šálek soli ve vaně s teplou vodou, zůstaňte v ní 15 minut. Poté očistěte pokožku mýdlem a vlažnou vodou. Sůl z mrtvého moře je 100% přírodní výrobek, má blahodárné účinky na zmírnění revmatických bolestí, kožních problémů, také je vhodná na celkovou úlevu svalů . Zároveň přináší příjemný pocit omlazení a obnovy.

 

Kosmetické účinky levandule

Levandule je v kosmetice využívána, protože má spoustu příznivých účinků především na kůži.

 

V jakých výrobcích kosmetiky HB najdete levanduli?

Sprchový krém levandule

levn

Tento jedinečný sprchový krém poskytuje pokožce dokonalou hydrataci a zanechává ji čistou a zdravou. Neutralizuje účinky tvrdé vody a zanechává pokožku svěžísametově hebkou s opojnou vůní

Krém na ruce a nehty s vůní levandule

 2223

Tento profesionální krém díky své bohaté a nemastné struktuře perfektně pečuje o vaše ruce a poskytuje ochranu pro kůži a nehtyZjemňuje ruce a posiluje zlomené a roztřepené nehty