Kosmetika k těhotenství a po porodu

Používání správné kosmetiky v těhotenství i po porodu je velice důležité. Vybrali jsme pro Vás produkty z naší kosmetiky, které jsou vhodné právě pro toto období :). Jaké to jsou?


Rakytníkové mýdlo

 Kosmetika z Mrtvého moře HB mykóza

100% přírodní mýdlo je vynikající na ošetření výtoků, plísní, podráždění pokožky a infekcí pohlavních orgánů (velmi dobře funguje na vaginální mykózu). Pomáhá vyhlazovat jizvy po porodu. Stačí nechat působit 2 minutky, aby měly minerály čas vstřebat se do pokožky a po té opláchnout. Díky svému přírodnímu složení jemně působí i na dětskou pokožku. A pomáhá ji zbavovat pupínků, ekzému a vyrážky.

Rakytníkové mýdlo ZDE


Gel na intimní hygienu pH 4,5

Kosmetika z Mrtvého moře HB mykóza v těhotenství

Udržování pH v intimních partiích je velice důležité. Správné pH zabraňuje vzniku bakterií a infekcí, které se v těhotenství tvoří ve větším množství. Gel obsahuje také unikátní složku PACS, která je extrahovaná z červených brusinek, což přispívá k ochraně intimních partií a prevenci infekcí močových cest.

Gel na intimní hygienu ZDE


Aromatické máslo na bolest

 Kosmetika z Mrtveho more HB maslo na bolest

V období těhotenství a kojení se nedoporučuje užívání léků, které by mohly miminko ohrozit. Ale co dělat, když nás bolí hlava? Bederka? Svaly? Krční páteř? 100% přírodní máslo pomáhá ulevovat od těchto bolestí a nijak neškodí Vám ani miminku :). Stačí si bolavé místo promazat a nechat máslo kouzlit. V rámci kosmetického veletrhu Interbeauty Prague 2015 jsme získali prestižní ocenění Modrá planeta za 100% přírodní kosmetické produkty - Máslo na uvolnění svalů!!

Máslo na bolest ZDE