JAK PEČUJEŠ O SVOJI PLEŤ?

Má péče o pleť je od dětských let. Nejdříve to byly kelímky, které jsem potajmu brala mé mamince z koupelnové skříňkyDalší fáze v pěstění mé pokožky byly masky podomácku vyrobené. Nejraději jsem měla medovou se žloutkem a také ovocnou s kapkami citrónu. Dnes už máme na trhu tolik masek a krémů, z kterých se můžeme těšit ráno i večer.

Má rada je: pleť si vždy perfektně odličte. Můžete použít čistící pěny, mléka, pleťové vody (výrobky s obsahem alkoholu, zbytečně pleť vysouší a dávají pokyn k větší produkci mazových žláz).

Kosmetika z Mrtveho more Eva Svobodova

Dalším krokem je použít vhodný denní nebo noční krém a pod krémy vždy naneseme vhodné sérum. Každý by si měl najít pro sebe kosmetiku, která mu bude vyhovovat. Od mých prvních začátcích s kosmetikou uplynula řada let. Měla jsem možnost si vyzkoušet spousty těch tubiček, co se nabízejí, ale v mém srdci je a stále bude Kosmetika HB z Mrtvého moře.

Mým nejoblíbenějším výrobkem je Hedvábné liftingové sérum, má spousty úžasných bylinek, jako třeba Pupečník asijský, který obnovuje kolagen v pleti. Francouzský biochemik Jules Lepine objevil v rostlině alkaloid, který nazval vitamínem X, působící na omládnutí nervů mozkových buněk a žláz s vnitřních sekrecí.
Nejoblíbenější z krémů mám Intenzivní noční kolagenový krém, Pleťový krém z avokádem a aloe vera a Protistárnoucí gelové oční sérum.

Používáním naší kosmetiky se vrací pokožce elasticita, pevnost, svěžest a vyplňuje jemné vrásky.


Zajímá Vás více kosmetika z Mrtvého moře? Přečtěte si článek, proč je Mrtvé moře jedinečné :).