JAK CHRÁNIT POKOŽKU?

Naše pokožka je neustále vystavována spoustě drobných rizik. Pokud si například teď v létě rádi užíváte krás přírody, ke kterým patří chození na bosých chodidlech v trávě nebo trávení času na sluníčku, měli byste myslet také ochranu vaší pokožky. Co nepříjemného vás může potkat a jak můžete své pokožce pomoci?

PÉČE O NOHY

V létě vás víc než kdy jindy může trápit podráždění, vysušení, hrubost nebo popraskání nohou. Skvělým pomocníkem v této situaci vám bude Intenzivní bahenní krém na nohy, který kromě zjemnění pokožky také zmírňuje projevy ekzému a ulevuje od svědění.

Na unavené a oteklé nohy a na suchou kůži na nohou doporučujeme Máslo na popraskané nohy s měsíčkem. Jedná se o 100% přírodní výrobek, který pomáhá zlepšit průtok krveneutralizuje nepříjemné pachyzměkčuje a zvláčňuje kůži na nohou.

dd151069-9ddf-4e7a-aee0-ec1f9f9e1eea

 

DROBNÁ PORANĚNÍ

Pobyt v přírodě s sebou někdy přináší i nepříjemnosti jako je svědění, bodnutí hmyzem, odřeniny, spálení sluncem nebo zarudnutí. Jako rychlá a univerzální záchrana vám může sloužit přírodní čistící a dezinfekční Aloe vera gel, který krásně hydratuje a postižené místo také zchladí.

Kosmetika z Mrtvého moře HB aloe vera gel

Pro zmírnění podráždění a zarudnutí pokožky využijte Intenzivní bahenní krém na tělo, který pokožku hydratuje a zjemní. Mnoha našim zákazníkům pomohl i od ekzémůKrém chrání pokožku před sluncem a neobsahuje parabeny.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.