Ekzém na těle

Rady a tipy na ekzém

Atopický ekzém má mnoho podob. Může se vyskytovat na různých místech po těle a může se objevit v jakémkoliv věku. Jedná se o kožní zánět, který je většinou alergického původů. Důvody vzniku akné můžou být různé (dědičnost, velice suchá kůže,...). V mnoha případech se jedná o celoživotní onemocnění, kdy se pouze střídají klidná a silná období ekzému. 

Jaké výrobky Kosmetiky HB z Mrtvého moře, jsou doporučovány právě ekzematiky?


Aromatické tělové máslo mošus

 

kosmetika z Mrtvého moře mošus

Máslo mošus má tak jemné složení, že ho mohou používat i miminka. Díky svému složení hydratuje pokožku a ošetřuje hodně suchá místa. Obsahuje minerály z Mrtvého moře, léčivé byliny, přírodní oleje a vitamín C a E, bambucké máslo a aloe vera. Zklidňuje pokožku a navíc příjemně voní

  • Co o másle mošus napsali naši zákazníci?Kosmetika z Mrtvého moře HB atopický ekzém u dětí

Kosmetika z Mrtvého moře atopický ekzém na těle

Kosmetika z Mrtvého moře HB ekzém na těleKosmetika z Mrtvého moře HB suchá pokožka na těle

výrobek najdete zde


IntenzivnÍ BahennÍ krém na ruce a nehty

 

bahenní krém na ruce a nehty

Tento úžasný bahenní krém na ruce a nehty obsahuje vysokou koncentraci bahna z Mrtvého moře, soli a dalších minerálů. Jeho účinky na pokožku zákazníků nás udivují. Zákazníci se nám ozývají s tím, že jim pomohl vyřešit dlouholeté problémy s ekzémem. Nemusíte ho používat pouze na ruce, můžete ho klidně použít i na celé tělo. Jako příklad uvádíme jeden z emailů, který jsme dostali od spokojené zákaznice.

email bahenní krém na ruce

A další krásná zpráva z Facebooku od spokojené zákaznice doplněná fotodokumentací.

Kosmetika%20Z%20Mrtv%C3%A9ho%20mo%C5%99e%20HB%20ekz%C3%A9m%20na%20rukouKosmetika%20z%20Mrtv%C3%A9ho%20mo%C5%99e%20HB%20ekz%C3%A9m%20na%20ruk%C3%A1ch

Výrobek najdete zde


Bahenní mýdlo

Kosmetika z Mrtvého moře Bahenní mýdlo

Toto 100% přírodní mýdlo s nejvyšším obsahem bahna z Mrtvého moře je velmi účinné na ekzémy na celém těle i na obličeji. Patří k našim nejprodávanějším výrobkům. Vhodné i na ekzém na obličeji.

  • Co o bahenním mýdlu napsali naši zákazníci?Kosmetika%20z%20Mrtv%C3%A9ho%20mo%C5%99e%20recenze%20na%20bahenn%C3%AD%20m%C3%BDdlo

 

Výrobek najdete zde


Rakytníkové mýdlo

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB mýdlo na ekzém

Rakytníkové mýdlo je snad lék na všechno. Má tak skvělé složení, že pomáhá léčit i ekzém na těle. Stačí nechat působit dvě minutky a poté opláchnout vodou. Jeho složení je 100% přírodní, proto ho mohou používat i malá miminka. Vhodné i na ekzém na obličeji.

  • Co o rakytníkovém mýdlu napsali naši zákazníci?

diskuze atopický ekzém na těle

diskuze atopický ekzém tělo

diskuze ekzém na těle

Výrobek najdete zde


Trápí Vás ekzém na rukách? Přečtěte si náš článek

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.