10 důvodů proč používat parfém z Mrtvého moře v oleji

Určitě jste si všimli, že jsme naši nabídku výrobků rozšířili o parfémy v oleji z Mrtvého moře Health and Beauty. Co to ale parfém v oleji je? Proč má pouze 30 ml? Čím se liší od klasického parfému? Jak dlouho vydrží? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku. Připravili jsme pro vás 10 důvodů, proč byste si měli parfém v oleji pořídit.

1. Obsah vonných esencí je v parfémech v oleji mnohonásobně vyšší, proto déle vydrží. Při aplikaci stačí vetřít do pokožky použe dvě kapky, vůně vydrží celý den i déle. Třicet mililitrů parfému v oleji vám tedy vydrží velmi dlouho, mnohem déle než 50 ml klasického parfému.

2. Parfém má malé, velmi praktické balení, které můžete mít neustále u sebe.

3. V klasických parfémech je alkohol (hlavně líh), který může způsobovat alergie. Lidé si myslí, že jsou alergičtí na parfém, jsou však alergičtí na alkohol, který parfém obsahuje.

4. Alkohol způsobuje, že se parfém z pokožky rychleji vypařuje. Parfém v oleji na pokožce déle vydrží, nevypařuje se.

5. Parfém v oleji se nanáší přímo na pokožku, ne na oblečení, aby se jeho vůně smísila s vaší přirozenou vůní.

6. Parfém v oleji si můžete také vmasírovat do vlasů anebo ho použít jako aromatický olej do koupele.

7. Parfém v oleji nedráždí a nevyvolává alergie.

8. Klasický parfém byste si přímo na pokožku krku a dekoltu nanášet neměli, protože obsahuje alkohol, který může způsobit předčasné stárnutí pokožky. Parfém v oleji pokožku nevysušuje, naopak ji hydratuje.

9. Klasický parfém při vystavení se slunečnímu záření může způsobit pigmentaci, parfém v oleji ne.

10. Parfémy v oleji Health and Beauty obsahují aktivní minerály z Mrtvého moře, které pokožku vyživují a působí na ni blahodárně.

V současné době máme v nabídce tyto vůně: Mošus (ano, je to ten, na který pořád vzpomínají naše maminky), Vanilka, Madame, Milion, Aline ahttps://kosmetikahb.cz/parfemy/56-parfem-v-oleji-lorenze-7290012326677.htmlLorenze. Chtěli byste si parfémy v oleji vyzkoušet?

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.